top of page

Veliler
Ne Diyor?

Ispartakule Sun Anaokulları - Eurosun Hakkında Velilerimizin Görüşleri

Okul kızımın evden sonra en çok mutlu olduğu yer. Her sabah ‘’bugün okul var mı?’’ diye uyanıp severek okula gidiyor. Bunun sebebi okulu ona mutluluk yuvası haline getiren sizlersiniz. Okulda mutlu oldukça her şeyi severek öğreniyor. Siz sevgili öğretmenlerine kızıma gerçekten severek yaklaşıp kucakladığınız için çok teşekkür ederim. Hakkınız hiç ödenmez. İyi ki varsınız. Hepinizi çok seviyoruz.

TANIR AİLESİ    

 

Sevgili Emine Öğretmenimiz;

 

Selin’in olumlu davranışlarının öne çıkartılarak bu haftanın örnek öğrencisi seçilmesi beni ve babasını çok duygulandırdı ve gururlandırdı. Selin’e 3 yaşından bu yana göstermiş olduğunuz sabır, özveri, sevgi ve saygı için siz Euro’sun ailesine sonsuz teşekkürler.

 

Selin’in tuvalet eğitiminden başlayarak yemek yeme alışkanlığı kazanmasına kadar en sabır gerektiren zamanlarınızda yanımızda hep sizler vardınız. 3 senedir kapılarını her zaman güler yüzle açan Dilek Hanım’dan, sıcacık yemekler pişirip evde yerini hiçbir zaman dolduramadığımız Bedia Teyze’mize kadar okulumuzun her bireyinin Selin üzerinde çok büyük etkileri var.

 

Başta Selin’le 2 yaş sendromunda tanışıp sonsuz sabırla yaklaşan Öznur öğretmenimiz(değil Selin’in ikinci annesine),sonra Selin’e kızım deyince benim ile içimin huzurla dolduğu öğrencilerini sağlam ve çok kuvvetli bir karakterle yetiştiren siz Emine öğretmenimize ve üzerinde emeği olan yabancı dil öğretmenlerinden her türlü sosyal aktivite öğretmenlerine kadar bütün öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

 

Sevgiler Zeynep Altun    Emine öğretmenim ve tüm Eurosun ailesine teşekkürler. 2 yıldır Zeynep okulunuza devam etmekte ve özellikle tam güne geçtikten sonra daha da mutlu ve sosyal bir çocuk oldu. Kıymetlilerimiz olan çocuklarımıza kazandırdığınız güzel davranışlardan dolayı teşekkürler. Emine öğretmenin tecrübeli bir öğretmen olmasının çok büyük etkisi var Zeynep üzerinde.

Melike - Özgür YAŞAR    

 

Sevgili Emine Öğretmenim;

 

Karen’in bu haftaki birincilik sürprizi hepimizi çok mutlu etti. İlkler unutulmaz, Ayrı bir yeri vardır hayatımızda. Bu da Karen için bir ilkti. O yüzden, onun panodaki ismi sizin Karen ile yaptığınız gözlemler hem beni hem de babasını çok heyecanlandırdı. Her anne ve babanın görmek istediği tabloyu Karen sayesinde biz de görmüş olduk. Çok özel ve insanı gerçekten bulutların üzerine çıkartan bir duyguymuş çocuğunun bir alanda başarılı olması. Gurur duydum kızımla, bir o kadar da duygulandım.

 

Bende bir eğitimciyim ve bir çocuğun kişiliğinin, karakterinin oluşmasında, eğriyi doğruyu ayırt edebilmesinde okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyim. Bizim bugün bu birinciliği tatmamızda gerek sizin gerekse diğer öğretmen arkadaşlarımızın rolü büyük. O yüzden Karen’e göstermiş olduğunuz sabır, özveri ve onun üzerindeki uğraşlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

Dilerim Karen hayatının daha ilk yıllarında tattığı bu başarı duygusuyla motive olsun, bugünkü başarınızı bundan sonraki başarılarına bir basamak oluştursun. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederiz.

PETEK – SERKAN AKYOL    

 

Sevgili Füsun Öğretmen; Sizinle tanıştığımız ilk günden beri ailemizin en kıymetlisi Sarp’ımızı size emanet ettiğimiz için içimiz çok rahat.

 

Oğlumuzun üzerinde hatırı sayılır bir emeğiniz bulunduğuna hiç şüphemiz yok. Neredeyse bebekliğinden bu yana sizlerle beraber onu büyütüyoruz. Bu sene artık yeni bir okul ile beraber çok sevdiği sizlerden ayrılacak ancak siz hem Sarp hem de bizler için bir ömür boyu bir dost ve anne yarısı olarak kalacaksınız.

 

Umarız Sarp’da büyüdükçe ona verilen tüm bu imkânların hakkını verir, yurduna, dünyaya, ailesine faydalı tam bir ideal dünya adamı olur. Hep birlikte onunla gurur duyarız.

Saygılar - Sevgiler Zafer – Sena ÖZTÜRK

 

   

Sevgili Yeşim Öğretmenimiz; Biz de diğer velileriniz gibi Elif’ in haftanın örnek öğrenci seçilmesi ile gurur duyduk. Çocuğumuzun özel olduğunu biliyorduk ama tescil edilmesi elbette çok hoşumuza gitti… Evden çok okulda, bizden çok sizinle zaman geçiriyor. Dolayısıyla bu sonuç sanırım bizden çok sizin emeğiniz ile oluşan bir başarıdır. Ben size; çocuğuma gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum. İlk öğretmen, ilk başarı unutulmaz. Sizde Elif üzerinde unutulmayacak izler bırakıyorsunuz. İyi bir öğretmen ile şekillenen çocuklarda, Elif’te ve diğer öğrencilerinizde de olduğu gibi muhteşem sonuçlar veriyor. Elif sizin gibi bir öğretmeni olduğu için çok şanslı ve mutlu… Kızım ve ailem adına tekrar sonsuz teşekkürler ve Sevgiler…

İYİBAŞ AİLESİ    

 

Sevgili Füsun öğretmenimiz, Mercan’ımızın haftanın birincisi seçilmesinin bizi ne kadar sevindirdiğini söylemeye gerek bile yok. Biraz gecikmeli de olsa biz de bu gururu yaşadık. Mercan bunu uzun süredir bekliyordu. Kızımızın karakter ve davranışlarının hızla şekillendiği bu dönemde, bilgi ve tecrübenizle Eurosun ailesi olarak o’na değerli dokunuşlarda bulunacağınıza eminiz. İlkokul öncesi bu son dönemde sıcak bir aile ortamı sunarak şefkatli ve disiplinli bir anne modeli de çizerek Mercan’ın hafızasında güzel anılarda yer bulduğunuzu biliyorum. Umarım bundan sonrasında da hayat karşısına hep sizin gibi ideal eğitimciler çıkartır ve kızımızın vatana, millete ve ailesine hayırlı biri olmasında teşvik edici rol oynar. Emeğiniz için tekrardan teşekkürler…

ZEHRA-ABDULLAH

 

Sevgili Emine Öğretmenimiz, Bu güzel sürpriz Sarp’ın ailesi olarak bizi çok gururlandırırken Sarp’ın ifadesi olarak ‘’çok heyecanlandırdı ve mutlu etti’’ Örnek öğrenci olmak için çok çalıştığını söyledi. Üstelik daha sabah Sarp’ı okula bırakırken bir önceki örnek öğrenci seçilen Talya’nın duyuru yazısın görmüş ve acaba Sarp ne zaman örnek öğrenci seçilecek diye içimden geçirmiştim. O günün akşamına Sarp’ın mutluluktan uçarak bize bu haberi vermesi gerçekten güzel bir sürpriz oldu. Öncelikle öğrencilerinizi yakından gözlemlediğiniz ve onların iyi özelliklerini ön plana çıkarıp özgüvenlerini yükselttiğiniz için teşekkür ederiz. Aynı şekilde onların gelişmeye açık yönlerini tespit edip aşmaları için de aynı emeği harcadığınıza şüphemiz yok. Sarp’ın karakterinin şekillenmesinde aile kadar okulunda öneminin büyük olduğunun farkındayız. Oğlumuzun zamanının büyük kısmını geçirdiği okulda sizin gibi eğitmenleri olduğu sürece gözümüz arkada kalmayacak.

Sevgilerimizle Sarp&Pınar&Öner ÖZTÜRK    

 

Sevgili Füsun Öğretmenimiz, Size ve Eurosun ailesine öncelikle canı gönülden teşekkür ederiz. 3 Yıl önce tanıştığımızda, Talya’nın bu kadar çok okulunu ve öğretmenini seveceğini tahmin etmemiştik açıkçası. Sevgi gerçekten emek ister. Sevgi dolu, yardımsever, mutlu bir çocuk yetiştirirken gösterdiğiniz tüm emekleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Haftanın öğrencisi ile çocuklarımıza kattığınız özgüven duygusu gerçekten çok önemli. Bu başarıları bizleri çok mutlu etti ve gururlandırdı. Umarım hayatı boyunca böyle güzel başarılar elde eder. Bal Talya’nın, prenses Talya’nın öncelikle mutlu olması bizler için çok değerli. Mutlu, başarılı, sevgi dolu, özgüveni yüksek, saygılı, uyumlu bir birey yetiştirmeye çalışıyoruz hep birlikte. Tekrar teşekkür ediyoruz. Sevgilerimizle Ayşe&Cenk Kızılkaya    

ÖNCELİKLE SİZE VE TÜM EUROSUN AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. BATU, ÖRNEK ÖĞRENCİ SEÇİLDİĞİ İÇİN ÇOK MUTLU OLDU VE BU MUTLULUĞU BENİ VE ANNESİNİ DE HEM GURURLANDIRDI HEM DE FARKLI DUYGULAR YAŞAMAMIZA VESİLE OLDU. UMARIZ BATU ÖĞRENİM HAYATI BOYUNCA BAŞARILI BİR ÖĞRENCİ OLMAYA DEVAM EDER VE HEPİMİZİ GURURLANDIRIR. MEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEEKKÜR EDERİZ.

SAYGILARIMIZLA YENİÇAĞ AİLESİ    

 

Merhabalar Sevgili Yeşim Öğretmenim`

 

Tuna’nın göstermiş olduğu olumlu davranışlarından dolayı örnek öğrenci seçilip, oyuncağı eve götürmeyi hak etmesi bizi çok mutlu etti ve gururlandırdı. Özgüveni yüksek, başarılı, paylaşmayı seven, uyumlu, sevgi dolu ve saygılı bir birey yetiştirirken bize bu alt yapının oluşmasında verdiğiniz destek ve emeklerinizden ötürü ve olumlu davranışları fark ederek ödüllendirmiş olmanızdan dolayı size ve muhteşem EUROSUN ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Eurosun ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca bu vesile ile 24 Kasım öğretmenler gününü kutladığımız bu günlerde; Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizin ‘’ÖĞRETMENLER GÜNÜ’ ’nü kutluyoruz. Ve EUROSUN’I bizlerle buluşturan SERDA BEY’ e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Nilüfer-Cenk Bora ERTÜRK    

 

Öncelikle okulunuzda böyle motive edici bir uygulama yapıldığı için Eurosun öğretmenleri ve idari kadrosuna çok teşekkür ederiz.

 

Ömer’in evde olduğu gibi okulda da örnek davranışlar sergilemesi bizleri çok mutlu etti, bu davranışları sizinle birlikte kazandırdık. Okulun Ömer üzerinde pek çok olumlu etkisi oldu. İnşallah tüm hayatı boyunca böyle uyumlu ve başarılı bir öğrenci olur. Emeğiniz için teşekkür ederiz.

ÖMER HERGÜL VELİSİ; SEDA- MALİK HERGÜL    

 

Sevgili Emine Öğretmenimiz;

 

Öncelikle vermiş olduğunuz pozitif enerji, güler yüzünüz, samimi duruşunuzdan dolayı iyi ki sizi tanımışız. Vermiş olduğunuz emeğinizin değeri biçilemez. Fatih Talha’nın eve geldiğindeki mutluluğu bizi daha da mutlu etti. Kazandırmış olduğunuz bütün olumlu davranışlar sonucunda oğlumuzun örnek öğrenci seçilmesi bizi hem duygulandırdı hem de onere etti. Eurosun ailesi olarak emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Kübra-Rahmi-Fatih Talha Zülbaharoğlu    

 

Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

 

Her şeyimiz Kayra’mızın böylesine şefkat dolu, başarılı, disiplinli, Atatürkçü bir okula gitmesinden büyük sevinç yaşıyoruz. Kayra okulunuza başladığında 20 aylıktı. Okul seçiminde korkularımız vardı. Ama okula görüşmeye geldiğimizde bütün korkularımız bitti. Şimdi babası ve ben her geçen gün ne kadar doğru karar verdiğimizi görüyoruz. Kayra’daki büyük değişimi her gün mutlulukla izlemekteyiz. Buna katkıda bulunan ilk öğretmenimiz olan Öznur öğretmenimizin, daha sonraki yeşim öğretmenimizin emeği büyüktür. Tabi oradaki her bir diğer yabancı öğretmenlerimizin, diğer tüm çalışanların emeği çok büyüktür. Yaptığınız iş gerçekten çok zor ve sevilmeden kesinlikle yapılmaz. Okula her gelişimdeki o pozitif enerjinizi hissediyorum. Kayra’nın bu ilk okul deneyimindeki büyük katkılarınızdan dolayı babası ve annesi olarak büyük teşekkürü bir borç biliriz. Ailenizin bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. Sizi seviyoruz.

Mehmet-Duygu-Kayra Karakaya    

 

Sevgili Tatlılar Tatlısı Yeşim Öğretmenimize,

 

Canımızın parçası, en değerlimiz oğlumuza gösterdiğiniz şefkat, anlayış, güler yüz ve daha pek çok şey için binlerce teşekkürler.

 

Mert’i 2,5 yaşından beri Eurosun’a göndermekle çok doğru bir karar verdiğimizi o kadar fazla hissediyoruz ki, gerek Mert’in kişiliğinin şekillenmesi gerek sorumluluk bilincinin gelişmesi açısından en başından beri siz harika insanlar SERDA BEY, DİLEK HANIM, yeni eski öğretmenlerimiz ve gülen yüzünüz, enerjinizle.

 

Yeşim öğretmen hepinizi artık ailemizden sayıyor ve çok seviyoruz.

 

Bizi ne kadar mutlu ettiğinizi kelimelerle ifade edemem. Eşimle bu gururu paylaştığımda ağlamaktan konuşamadım. Mert’imizin bir gülüşü bile çok değerliyken siz o’nu o kadar mutlu ettiniz ki tekrar çok ama çok teşekkür ederim.

 

Tek gayemiz o'nu vicdanlı, onurlu, karakterli iyi bir insan olarak yetiştirmek. Bu yolda bize sonsuz desteğinizi asla unutmayacağız. Mert bu kadar iyi niyetli, yardımsever ve vicdanlı olduysa sizin de payınız çok büyük. Özellikle hastalandığım dönem o’na sevgi ve ilgiyle yaklaşmanız benim için ne kadar önemliydi bilemezsiniz.

 

İlk zamanlar Mert’i okula ağlayarak getirirdik. Nereden nerelere geldik artık ne istediğini bilen, kendini çok iyi ifade eden bir birey oldu. Umarım vatanına da hayırlı bir evlat olur ve ileride görüşüp gururlanırız. Emeğinize, sabrınıza minnettarız. Bizden bütün Eurosun’a kocaman sevgiler. Mert-Merve-Mehmet Önecek    Sevgili Emine Öğretmenimiz;

 

Öncelikle size ve tüm Eurosun ailesine teşekkür ediyoruz. Bu hafta bizi çok mutlu ettiniz ve gururlandırdınız. Ediz’i bu kadar mutlu ve heyecanlı görmek bizi daha da mutlu etti. Bir kez daha eğitim hayatımıza Eurosun ailesi ferdi olarak devam etme kararının ne kadar doğru olduğunu ve ne kadar güçlü bir destek aldığımızı anladık. Sizlerin yüreğindeki sevgi ve şefkat o kadar güçlü ki Ediz’i her sabah okula gitmek için heyecanlandırıyor. biz sizin Ediz’in üzerindeki etkilerinizi hayranlıkla izliyoruz. Ediz’in okuldaki davranışları ve tutumu son derece önemli çünkü iyi bir insan yetiştirmek bir anne ve baba olarak bizim öncelikli görevimiz. Tekrar sizlere sevgi dolu yürekleriniz, sabrınız ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Sizleri çok SEVİYORUZ. EDİZ-NEBİBE-SABRİ HOROZOĞLU    

Saygıdeğer Füsun Öğretmenimiz;

 

Hasan Efe’nin haftanın öğrencisi seçilmesi bizi çok ama çok onurlandırdı. Bizler veli olarak böyle bir çocuğa sahip olmak çok güzel bir duygu. Oğlumuz Hasan Efe’nin iki yıldır Eurosun anaokulları ailesine katılmış olması bizi onurlandırıyor..Eurosun ailesi olarak sizlere teşekkür ederiz. Hasan Efe bugünkü mevcut bilgi, eğitim bilgi ve terbiyesi sizlerin sayesinde kazanmış ve bundan sonraki hayatında da bu aldığı ilk eğitim ve terbiyesi ile hayatta mücadele edecektir. Biz iyimser olmaktan çok gerçek duygularımız ile hareket eden insanlarız. Göstermiş olduğunuz tüm emek ve gayretlerden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Hüseyin-Şükriye Yazır. 

 

Çok Değerli Yeşim Öğretmenimiz Ve Şenay Öğretmenimize;

 

Mahir Efe’nin eylül 2015’te Eurosun ailesine katılmasına karar verdiğimizde kafamızda inanılmaz sorular ve ufak vicdan muhasebeleri vardı. Ta ki okulda 1.haftayı doldurana kadar.

 

Mahir Efe’de gözle görülür değişiklikler bizleri inanılmaz şaşırtıyor ve mutlu ediyordu.

 

Aylar sonra bugüne geldiğimizde ise özgüveni iyice artmış (hatta zaman zaman tavan yapmış),yeteneği ve karar alma yetisi gelişmiş, hayat bilgisi yaşına göre hayli iyi düzeyde bir bireyle karşı karşıyayız.

 

Ayrıca oğlumuzun haftanın örnek öğrencisi seçilmesi ailemiz yanında resmen sülalemizde de büyük bir coşku yarattı. Abartmıyorum törenle kutladık. Bizleri çok mutlu ettiniz. Asıl önemlisi oğlumuzun haftanın öğrencisi seçildiğini öğrendiğinde yüzünde beliren kendiyle gurur duyma ifadesi ve mutluluğuydu.

 

Sevgili Yeşim ve Şenay öğretmenimiz ilkler her zaman özeldir ve unutulmaz, mahir Efe’ye bu kadar güzel katkılarda bulunduğunuz için sonsuz teşekkürler…

 

Ayrıca Eurosun ailesine, Serda Bey, Dilek Hanım ve tüm eğitim ve öğretim kadrosuna, özellikle de harika yemeklerin sahibi ‘’veda teyzemize’’ sevginiz ilginiz ve işinizi iyi bir şekilde icra ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

 

Mahir Efe-Çiğdem-İlhan    Sevgili Füsun Öğretmenimiz,

 

Ada örnek öğrenci seçildiği için çok mutlu oldu. Bu mutluluğu bizi de oldukça gururlandırdı.

 

3 yıl boyunca Ada’mız, en değerlimiz elinizde şekillendi. Kızımızın ilk eğitim deneyiminde verdiğiniz öğretici katkılar, sevginiz, pozitif enerjiniz, şefkatiniz evimize her türlü yansımakta. Sevgi dolu yüreklere sonsuz teşekkürler.

 

Eurosun ailesinin gülen yüzü, enerjisi ve sevgi dolu yürekleri ile nice mutlu çocuklar yetiştirmesi dileği ile. Emeğinize sağlık… Sizleri seviyoruz.

Ajda-Aygün Oktay    

 

Sevgili Yeşim Öğretmenimiz ve Şenay Öğretmenimiz;

 

Ayaz’ın elinde örnek öğrenci belgesi ile eve gelişini az çok tahmin edersiniz.:)) Yüzündeki mutluluk gözlerindeki gurur bizleri çok heyecanlandırdı. Özellikle ailemize yeni bir kardeşin katıldığı şu günlerde bu başarı hepimize çok iyi geldi. Bekledi bekledi bekledi ve sonunda Ayaz abi oldu :)) Bu süreçte bana verdiğiniz destek için ben özellikle teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin ilgi ve desteği sayesinde Ayaz da bu süreci sorunsuz atlattı. Bizler anne-baba olarak şuna hep emin olduk… Eğer mutlu bir çocuk yetiştirebilirsek aynı zamanda başarılı da bir çocuk yetiştirmiş olacağız. Biliyoruz ki mutlu olan çocuk ona öğrettiğiniz, gösterdiğiniz, anlattığınız her şeyi en verimli şekilde alacaktır. Şu zamana kadar sabah ‘’okula gitmek istemiyorum’’ cümlesini hiç duymadık biz Ayazdan. Sanırım bu da sizleri ne kadar sevdiğinin ve orada olmaktan ne kadar mutlu olduğunun en büyük göstergesi… Ayaz’ın birey olma yolunda ona kattığınız bilgi ve becerileri gün ve gün evimizde ve sosyal hayatında da görmek bizleri çok mutlu ediyor.

Vermiş olduğunuz emek için, özveri için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz…

PINAR-GÖKHAN DİLSİZ    

 

Sevgili Füsun Öğretmenimiz;

 

Eurosun’a ilk geldiğimizde Serda Bey sizden bahsettiğinde ilk tecrübenizle işte bu bizim öğretmenimiz dedirttiniz. Daha sonra sizi tanıdıkça, sevdikçe ne kadar doğru bir tercih yaptığımıza bir kez daha emin olduk. Üç sene boyunca bizim vazgeçilmezimiz oldunuz. Zeynep sizin elinizde büyüdü, şekillendi. Her ne zaman desteğinize ihtiyaç duysak hep yanımızdaydınız ve sonsuz desteğinizle Zeynep özgüveni yüksek, ayağı sağlam yere basan bir o kadar da çevresine karşı sevgi dolu ,duygusal bir çocuk oldu. İyi ki Eurosun ailesine katılmışız ve iyi ki sizi tanımışız. Her şey için teşekkür ederiz. Bundan sonraki iş hayatınızda başarılar, özel hayatınızda da mutluluklar dileriz.

Karpuzoğlu Ailesi    

 

Sevgili Yeşim Hanım,

 

Bu hafta bizi çok mutlu ettiniz. Kızımızın gelişimine verdiğiniz katkı günden güne büyüyerek örnekleniyor.

Haftanın birincisi, sayıların kahramanı gibi payeler çocuklarımıza özgüven vermekte gayet etkili.

Sanırım artık bizler her gün yeni bir sürpriz bekler olduk. Harika kişiliğiniz, öğreticiliğiniz, Euro'sun iyi ki sizinleyiz.

Sevgiler, Songül-Hamit KARA    

 

Sevgili Emine Öğretmenimiz;

 

Kıpır kıpır, yerinde duramayan yakışıklı prensimizin, Ulaş’ımızın başarılarla dolu olmasını temenni ettiğimiz eğitim öğretim hayatıyla Eurosun okullarının çatısı altında ve sizler gibi değerli öğretmenlerin ışığında tanışmış olmasından dolayı çok şanslı olduğunu düşünüyoruz.

 

Evde ki sevgi dolu aile sıcaklığını okulda da hissettiği için, ilk günden itibaren okuluna severek devam ediyor. Bu süreçte, oğlumuzun kaydettiği gelişmeleri memnuniyetle karşılıyor, bundan dolayı öncelikle size ve emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ediyoruz

Dilek & Ufuk Susup    

 

Çok değerli Emine Öğretmenimiz,

 

Bir ailede çocuk yetiştirmek her ne Kadar anne ve babanın ortak görev olarak gözükse de, bu görevde en büyük rollerden birinin sizlere ait olduğunun bilincindeyiz. Günümüzde eğitim kavramının ideolojik kaygılarla kısırlaştırıldığı bir ortamda, sizlerle tanışmaktan son derece mutluyuz. Biz Ece’nin ailesi olarak, Ece’nin kendi ayakları üzerinde durabilen, mutluluk ve huzur kavramını hayatının merkezine koyan bir birey olmasını hedefliyoruz. Bu uzun yola iyiki sizlerle başlamışız. Çünkü bizim temennimiz sizlerin emeği ile güçleniyor. Umarım bizim evlatlarımız önce kendisinin, sonra bizim, sonra da sizin için örnek bir ‘’insan ‘’ olmayı hayatının sonuna kadar hak eder. Size, Aslı öğretmenimize, ve kurumunuza Ece için yaptığınız tüm olumlu katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Sevgilerle

Elif& Alper APAYDIN

Sevgili öğretmenimiz.,

Melisa’nın haftanın örnek öğrenci seçilmesi bizi çok gururlandırdı ve mutlu etti.

Size çocukları eğitirken göstermiş olduğunuz sabır ve çabadan dolayı çok teşekkür ederiz.

Melisa’nın Euro'sun ailesine katıldıktan sonra kendisini ifade etmesinde, özgüveninde ve sosyal gelişiminde çok güzel gelişmeler oldu. Kızımızın okula isteyerek gitmesi, okuldan kocaman bir gülümseme ile çıkması, Melisa’nın okulunda mutlu hissetmesinin en büyük kanıtıdır.

Bizinle öğrendiği yeni şarkıları, dansları, oyunları, okuma-yazma etkinliklerini paylaşmak ile onun hem bilişsel ilkokul öncesinde gerekli olan tüm desteği verdiğinizi gördükçe sizi seçmekte ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz.

Saygılarımızla Erol Ailesi

Sevgili Füsun Öğretmenimiz;

Hayattaki en büyük gurur; en büyük servet en önce Anne -Baba olabilmekmiş… BİZİM MASAL’ ımız EVİMİZDE BAŞLADIĞINDA ONU OKUMAYI, ONU YORUMLAMAYI ÇOK SEVDİK. Kızımıza doğruyu, güzeli, yaşamı anlatmaya başladığımızda seçtiğimiz okulu ve onun biricik öğretmenlerini de çok önemsedik.

Masal’ımın üzerindeki emeğiniz, sevginiz, coşkunuz ve anne şefkatiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

Umarım ismini hep böylesi güzel tablolarda okur, hep gurur duyarım. Benim için ilk ve en önemli başarı ‘’iyi bir insan ‘’ olabilmesi olduğu için okuldki davranışları çok önemli.

Umarım sizlerde bizler de aradığınız ‘’iyi veli ‘’ özelliklerini buluyorsunuzdur.

Tekrar ve tekrar

Önce sevgi dolu yüreğiniz için çocuklarımıda her konuda vizyon geliştirdiğiniz için teşekkür ederiz

Sizi Seviyoruz

Zeynep-Masal- Hamle ÖZÇARIKÇI

Değerli Füsun Öğretmen!

Her anne baba için çocuğun örnek olması çok güven vericidir. Ne kadar da bu tam gerçek olmasa da, buna inanmak çok isterdim. İnşallah bir gün Erdem büyüdüğünde ve ben sizi gördüğümde, ’Füsun öğretmen, oğlum gerçekten de örnek bir insan oldu’’ demeyi arzu ediyorum.

Her çocuğa farklı yanaşmanız, sizin ne kadar da iyi bir öğretmen, iyi bir anne olduğunuzu gösteriyor. Böyle bir insana çocuğunu rahatça emanet edebilirsin ve biz de ettik.

Aslında, bu bizim için veda mektubudur. İnşallah sizin daha çok öğrencileriniz olur ve sizin onlara gösterdiğiniz çaba ve sevgi bir gün size daha da büyük bir sevgiyle geri döner.

Sevgi dolu demetle, Aslı ve Selim Evsen

Sevgili Emine Öğretmenimiz;

Öncelikle size şunu söyleyebilirim ki, idil’imizin haftanın örnek öğrencisi seçilmesi onu çok mutlu ve motive ederken, bizi de bulutlara çıkardı. Küçük kızımızla bir kez daha gurur duyduk.

Önümüzde zorlu olduğu kadar, eğlenceli ve zevkli uzun bir yol var. Bu yola attığımız ilk adımlarda sizin tecrübeleriniz ve meslek sevginize, ayrıca Eurosun ailesine çok ihtiyacımız var. Onun önce mutlu, değerleri olan, başarılı, özgüvenli bir insan olarak yetişebilmesi her anne babanın olduğu gibi tabi bizim de en büyük isteğimiz. Şimdi görüyorum ki bunların gerçekleşebilmesi için çok doğru bir yerden başlamışız. İyiki eurosun ailesinin bir ferdi olmuşuz.

İdil’imizin değişimine ve gelişimine yapmış olduğunuz ve yapacağınız tüm katkılardan dolayı sizlere şimdiden çok teşekkür ederiz.

NURHAN- NURİ ÖZCAN

Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Toprak’ın bu haftaki birinciliği, özellikle hastalıklarla boğuştuğumuz şu günlerde bizim için tatlı bir sürpriz oldu diyebiliriz. Kızımızın ilk okul tecrübesini sizin gibi iyi bir öğretmen ve Eurosun gibi deneyimli bir okulda yaşamasını bizim için bir şans olarak görüyoruz. Umarım bundan sonraki yıllarda da hayatımıza değerler katmaya devam edersiniz.

Toprak için verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz özverinin meyvelerini şimdiden yavaş yavaş almaya başladık. Ancak ben onun içinde keşfedilmeyi bekleyen daha pek çok cevherin olduğuna inanıyor, sizin ve bizim ortak çalışmamızla bunların çıkarılacağını umuyorum. Böylelikle, başta ailesi ve vatanı için iyi bir birey olması öncelikle hedefimizdir.

Her şey için teşekkürler. Saygılar…

Zehra& Abdullah METİN

Sevgili Füsun Öğretmenimiz;

Yağız Efe’nin bu hafta örnek öğrenci seçilmesi bizi çok ama çok mutlu etti. Çocuk sahibi bir ailenin sanırım en büyük mutluluğu, çocuğunun onlara yaşattığı böylesi gururlar olsa gerek. Özellikle bu tür örnek teşkil eden gurur verici davranışlarını duyabilmek, onun ailesine, çevresine, vatanına ve insanlığa faydalı biri olması için verdiğimiz mücadelenin de iyi bir başlangıç mükafatı olduğuna inanıyoruz.

Ben ve eşim okul öncesi eğitimin çocuğumuzun hayatının şekillenmesinde ve hayata hazırlanmasında çok önemli kilometre taşı olduğunu düşünüyoruz. Bu süreci sizin gibi işinin ehli, başarılı bir öğretmen ile geçirdiğimiz için kendimizi çok şanslı görüyoruz. Yağız Efe’ye bir anne şevkati ve çok başarılı disiplin anlayışınız ile katkılarınızı ömür boyu unutmayacağız. Oğlumuzun yaşamı boyunca size ve verdiğimiz okul öncesi eğitimine dayandıracağımız çok başarıları olacağına eminiz.

Oğlumuzu büyütürken bizlere verdiğiniz destek için emeği geçen tüm öğretmenlere sonsuz teşekkürler ve sevgiler.

GAMZE – HAYDAR DOĞAN

Sevgili Emine Öğretmenimiz,

Oğlumuz, gözbebeğimiz Ali’nin şefkat gözlü öğretmeni…
Dünya da ondan başka güzel gözleri olmayan öğretmeni…
Bunları öğretmeni için Ali ‘nin ağzından duymak, ailesinden sonra birini böyle sevmesi bizi çok mutlu etti.
Okulun kapısında ağlayan oğlumuz; sayenizde okuluna ve arkadaşlarına koşa koşa geiyor, kendine güveni tavan yapmış  Arkadaşlarıyla güzel ilişkiler kurabilen, okulunu, öğretmenini ve arkadaşalrını seven ve özleyen bir çocuk oldu.

Birlikte daha çok yol kat edip, karakterinin ve kişiliğinin ilk adımlarının atıldığı bu dönemde çok güzel şeyler yapabileceğimizden biz anne ve babası olarak eminiz.

Başta siz olmak üzere, oğlumuzun Serda Amcasına, Müdür teyzesine, Bizi gülerek karşılayan Dilek teyzesine, yabancı dil öğretmenlerine, emeği geçen tüm Eurosun ailesine teşekkür ederiz.

EUROSUN’LI OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ…

SİNAN-NİHAL-ALİ COŞKUN

Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Ela’nın bu hafta örnek öğrenci seçilmesinden duyduğumuz mutluluk ve gururu kelimelerle ifade etmek inanın çok zor. Ela’nın kişiliğinin şekillenmeye başladığı bu dönemde okul öncesi eğitimin önemini bir kez daha anıyoruz. Ela’nın örnek öğrenci seçilmesinde etken olan iyi davranışlarının gelişerek ileriki yaşamında kızımıza ışık tutmasını ümit diyoruz.

Gözbebeğimiz, bir tanecik kızımızı 2 buçuk yaşından beri her gün emanet ettiğimiz başta Serda Bey olmak üzere tüm Eurosun ailesine teşekkür ederiz. Sevgili Yeşim ve Feyza öğretmenlerimiz, bu süreçte kızımızın üzerinden sevginizi ve desteğinizi eksik etmediğiniz için ayrıca teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygılarımızla

SERAP-ÜNSAL-ELA OKÇU

Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

İlk olarak Arya ‘’yeşil’’ öğretmenim olarak tanıdı sizi 20 aylıkken katıldığımız Eurosun ailesinde her geçen gün gerek karakter gelişimi gerek se sosyal gelişimine sizlerin büyük katkı ve emeklerinize tanık oluyoruz. Ve olacağız da… Sadece kızımız değil, bizde sizinle birlikte ebeveyn olarak yeni duygular keşfedyoruz. Çocuğumuzun başarısı ile gurur duymak çok keyifli 

Sizinle birlikte, Dilek Hanım, Ayla Hanım, Serda bey ve emekleriniz için Esma Hanıma da teşekkürü bir borç biliriz. Son iki yılda Arya ile bizlerden daha çok birlikte oldunuz diyebiliriz. Davranışlarının şekillenmesinde sizlerin bizlerden kat kat fazla katkısı var. Her birinizin saygılı, samimi ve doğal davranışlarının yansıması aslında çocuklarımızdaki iyi ki yollarımız sizinle kesişmiş, profesyonel yaklaşımınız sayesinde çocuklarımız ve bizler içlerindeki cevheri keşfetme fırsatına sahip oluyoruz.

Yeşim Hanım, cıvıl cıvıl kişiliğiniz, özveriniz ve tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizi seviyoruz.

Sevgilerimizle; Seçkin-Şafak-Arya Mazlumoğlu

Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Bu hafta Burak’ın örnek öğrenci seçilmesi bizi gerçekten çok mutlu etti.Burak okula 2 buçuk ay geç başladı. Fakat sizin desteğinizle bu açığı kısa sürede kapattı. Okula başladığından beri Burak’ta gördüğümüz olumlu değişiklikler bana okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Çocuğun kaakterinin temellerinin atıldığı bu dönemde Eurosun gibi köklü bir okul ve sizin gibi başarılı bir öğretmenle geçirdiğimiz için çok şanslıyız.

Güler yüzünüz, özgüveniniz ve sabrınız için size tekrar teşekkür ediyoruz. Sizi seviyoruz.

Saygılarımızla

Tuğba- Fatih Kahraman

Füsun Öğretmenimiz;

Öncelikle Sinan için yazdıklarınız bizi hem duygulandırdı hem de gururlandırdı. Anne baba olarak ne kadar övünsek azdır. Bizim sinan’a evde verdiğimiz ilgi ve alakayı her biri kendi çocuğunuz gibi okulda tek tek öğrencilerinize sunduğunuz apaçık ortada. Sosyalleşen, akademik olarak fark yaratan biricik çocuklar yetişrtiriyorsunuz. Ellerinize, emeklerinize, gönlünüze sağlık.

İyi ki siz ilk öğretmeni olarak Sinanın yanındasınız. Herşey için çok teşekkürler.

Gülin- Tamer Aydın

Sevgili Füsun Öğretmenimiz,

Kızımın bu hafta örnek öğrenci seçilmesi beni hem gururlandırdı hem de çok mutlu etti. Bu başarısında sizin çok büyük katkılarınız bulunmakta. Size çok çok teşekkür ederim. Bu sen sizden ayrılacağımız için çok üzgünüm. İnşallah yeni okulumuzda da sizin gibi özverili, duyarlı ve ilgili bir öğretmenimiz olur. İlk öğretmenler asla unutulmaz eminim ki kızımda büyüdüğü zaman ilk öğretmeni olarak sizi hatırlayacaktır. Tüm emekleriniz için size çok teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle Gökçe Düşko

Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Doğumuyla bize en büyük hediyeyi veren bir tanecik oğlumuz Mert’in doğum gününde bize verdiğiniz bu güzel hediyeyle o kadar mutlu olduk ki… her Cuma defteri gördüğümüzde bir gün bize de sıra gelirmi diye düşünürken Merdo için bu güzel sözleri okumak nasıl iyi geldi bilemezsiniz.

Bir sürü ilkleri yaşadığımız bu senede Mert’in kat ettiği yolda Yeşim Öğretmenimizin sevgi ve coşkuu yaklaşımı yadsınamaz. Mert’e o kadar iyi geliyorsunuz ki her gün okula mutlu geliyoruz, dönerken de ağlıyoruz.

Eurosun’a başladığımız günden beri bizden desteğinizi, Mert’ten ilgi ve sevginizi eksik etmediğiniz için ailecek minnettarız. İyi ki yolumuz sizlerle kesişmiş, iyi ki bizim okulumuz olmuşsunuz. Bütün öğretmenlerimize tekrar teşekkür ediyoruz.

Sevgilerimizle,
Efe-Figen Selçuk

Sevgili Füsun Öğretmenimiz,

Prenses Simge’miz, okulunu, öğretmenlerini, arkadaşlarını çok seven, okulda geçirdiği her anının tadını çıkaran ve bu süreçte çok şey öğrenen, ailemizde evimize neşe katan, küçük kızımız bu yıl Eurosun’ dan mezun oluyor.

Okul hayatına böylesinedeğerlii ve sevgi dolu öğretmenlerle başladığı için kızımız çok şanslı. Umarız bundan sonra da eğitim hayatında hep başarılı ve mutlu olur.

Emekleriniz ve sevginiz için öncelikle size ve emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ederiz.

Dilek&Ufuk; SUSUP

Değerli Yeşim Öğretmenimiz,

Zeynep ve Kaan ailemize katıldığından beri onları nasıl yetiştirmeliyiz, nasıl davranırsak doğru, dürüst, faydalı ve özgüvenli bir birey haline getirebilirizi sorguladık. Doğruyu-yanlışı, iyiyi-kötüyü kendimizce öğretmeye çalıştık. Ancak sadece bizim verdiklerimizle değil siz değerli öğretmenlerimizin katkılarıyla tüm becerilerinin ortaya çıkacağını ve gelişeceğini düşündük.

Zeynep’in en büyük şansı sizin gibi güleryüzlü, donanımlı, iyi bireyler yetiştirme isteği olan bir öğretmen ile hayata başlamasıdır. Doğru bireyler yetiştirmede bize vermiş olduğunuz desteğin değeri paha biçilemez.

Öncelikle size ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ederiz. Sevgiler…

Meltem-Alparslan Durmaz

Her şeyin ilkini yaşadığımız kuzumuz ve okulumuz anne baba olarak yaşattığın onur ve gurur için önce sana “ DURU BEREN” teşekkür ederiz ve siz EUROSUN ailesi emeğinize ,sevginize ve en önemlisi şüphe duymadan size emanet edebildiğimiz için … her şey için çok teşekkür ederiz … KARANFİL ailesi olarak sizi çok seviyoruz .Her yeni gün hepimize başarı ve mutluluğu katlayarak getirsin inşallah.

   

Değerli ve de küçük oğlumuz DORUK ALP için dileriz ki …Hayat denen bu serüvende vicdanı ,zekası, çalışkanlığı hep bu sertifikaları getir

Gönüllerin alkış tuttuğu bir ömür geçirsin. Diğer yandan tek tek tuğlalarını örüp çatısını oluşturduğunuz DORUK ALP için yaptığınız her şey emeklerinize tek tek bir teşekkür olsun .
ÖMÜR BOYU SÜRECEK BİR TEŞEKKÜR
Bunu hak eden EUROSUN AİLESİNE ….SEVGİLERİMLE

Eurosun ailesi ; 6 yıllık ının 4 yılı boyunca canımız kızımız ela’mıza en az bizim kadar iyi baktığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Elamız; kayıtsız koşulsuz sevginin ne olduğunu bize öğrettiğin çin sana çok teşekkür ederiz, sen bu dünyadaki bize verilmiş en büyük armağansın.

Merhametini, insan sevgini, yardım severliğini, aklını, vicdanını hiçbir zaman kaybetmemen dileğiyle..

TOKLİCAN AİLESİ

Sizler ile tanıştığımızdan beri oğlumuzu endişesiz , samimi ve güvenli ortama teslim edebildiğimiz için çok mutluyuz.

MAXİM çok aktif , zeki ve kuralcı bir çocuktur. Bu yeteneklerini sizin yardımlarınızla geliştirdiğini inanıyoruz. Yeşim öğretmenimizin okulda öğrettiği her şeyi evde birebir uygulamaya çalışmaktadır: Televizyon zararlıdır telefon iyi bir şey değildir, 4 yaş artık velisiz yatmalıdır vs.. gibi

Her gecen gün oğlumuz eve geldiğinde yeni bir şeyler öğrenip hayatına kattığını görüyoruz , bu da bizleri veli olarak çok gururlandırıyor.

İYİKİ TANIŞMIŞIZ ! İYİKİ BERABERİZ! Emeğinize ve sevginize çok teşekkürler……

2,5 yıl önce kaygı ve endişeyle girdiğimiz kapının, bizim için ne kadar önemli olduğunu tahmin edemezdik. 5 yıllık hayatımızın 2,5 yılını siz değerli EUROSUN ailesiyle geçirdik ve bugün dönüp baktığımızda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha görüyoruz.

KAAN ‘ın kişisel gelişiminde yaptığınız eşsiz katkı için sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz. Bize bugün bu sevinci yaşatan oğlumuzla gurur duyuyoruz.

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUZ. KIRCA AİLESİ

2 yaşından beri okula gidicem diyen zeynebimiz , bize bunun geçici bir heves olmadığını her gün gösteriyor. Ne mutlu bize ki Eurosun ailesi olarak kızımızı size emanet ediyoruz .Öyle diyoruz , çünkü Zeynep sizlerden kısa zaman da çok şey öğrendi. 8 aylık bir süre ve biz bu süreçte çok yol kat ettik.

Kişisel bakım ve ihtiyaçlarını kendisinin yapabildiğini, el berecisinin çok iyi olduğunu , dans etmekten müthiş keyif aldığını , ezberinin çok iyi olduğunu, İngilizceyi çok sevdiğini ve şuan aklımıza gelmeyen bir çok yanını gördük zeynep’in…

Canım kızım; bizi hep gururlandırdın ve her geçen gün hayretle daha fazla ne yapabilirsin diye merakla bekliyoruz .

İYİKİ HAYATIMIZDASIN,ÇOCUK.. SENSİZ HAYAT ÇOK ZOR OLURDU… TAŞRALI AİLESİ

Bizim kıymetlimiz… anne kucağından sonra güvenle emanet ettiğimiz 2.evimiz EUROSUN okullarında oğlumuz hem öğrendi hem eğlendi.

Tüm alanlardaki personelinizin aile gibi hissettirdiği okulunuzda emir’in büyümesinde ve gelişiminde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.


Emir seninle her zaman gurur duyuyoruz ve seni çok ama çoook seviyoruz…. GÜLEÇ AİLESİ

bottom of page